Artık bir iş kimse için yeterli olmamakta ve insanların masrafları da sürekli olarak artmaktadır. Bu yüzden dolayı da internetten para kazanmak için birçok farklı yol aranmaktadır. Son dönemlerde oldukça revaçta olan ve her zaman için de internetten kolay para kazanma yöntemleri içerisinde en fazla tercih edilen iki farklı işten bahsedeceğiz sizlere… Bu işler müzik dinleyerek para kazanma ve video izleyerek para kazanma olmaktadır. Kulağa oldukça hoş gelen ve merak uyandıran bu işleri detaylı şekilde anlatalım.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

muzik-dinle-para-kazan

İnternet üzerinden hizmet veren müzik indirme ve online müzik dinleme programları hem yeni çıkan sanatçıları hem de yeni çıkan şarkıları geniş kitlelere duyurmak için bu şekilde bir yol izliyor. En başta belirtmekte de yarar var ki müzik dinleyerek para kazanma siteleri henüz ülkemizde aktif değiller. Ancak dünyada birçok farklı site müzik dinleyerek para kazanma sistemini sunmaktadır. Bu sitelere öncelikle üye olmak ve sonrasında da profil oluşturarak üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Üyelik aktifleştirildikten sonra da gün içerisinde istediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Dinleyeceğiniz her müzik en kısa 90 saniye olmalıdır. Bu sürenin altındaki dinlemeler para kazanma şansı sunmayacaktır. Müzik dinleyerek para kazanma sisteminde sadece müzik dinlemek yeterli olmamaktadır. Aynı zamanda müzik dinlendikten sonra dinlenen müzik ile alakalı kısa bir yorum ve puanlama da yapılmalıdır. Sonrasında müzik dinleyerek para kazanma sisteminde her müzik için alacağınız para hesabınıza eklenmiş olacaktır. Tam bir fiyat veremesek de dinlenen her müzik ortalama olarak 5 Cent tutmaktadır ve dinlenen müziklerde 20 dolara erişildiğinde paraları kendi hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmak

video-izle-para-kazan

İnternet üzerinden para kazanma sistemlerinden biri de video izleyerek para kazanma sistemi olmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi birçok farklı reklam videosu izlenmeli ve izlenen her video karşılığında da belli miktarda para kazanılmaktadır. Son dönemlerde herkes tarafından tercih edilen ve izledikçe para kazanma sistemi sunan video izlemenin de kendine ait bazı kuralları bulunmaktadır.

Bu kuralların başında ise video izleme süresi gelmektedir. Video bitmeden izleme kesilirse hesaba para düşmemektedir. Bu yüzden de sistemin istediği sürece videonun izlenmesi gerekmektedir. Tabi video izleme sisteminde de oylama ve video için yorum yapma şart olmaktadır. Gerekli olan izleme limitinden ve yorum ile puanlama yapıldıktan sonra video için oluşturulan miktar hesaplara aktarılmaktadır. Video izleyerek sistemin belirlediği limite ulaşılması durumunda hesaplarınızda biriken parayı banka hesaplarına aktarabilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazanmak son derece basit ve kolay gibi görünse de özellikle bu sistemleri sunacak olan sitelerin doğru bir şekilde seçilmesi ve sistem açıklarının takip edilerek hiçbir şekilde yanlış bir işlem yapılmaması gerekmektedir. Eğer sistemi kandırmaya çalışırsanız veya izleme ile dinleme işlemlerini eksik yaparsanız para kazanamayacağınız gibi aynı zamanda sistemdeki üyelikleriniz de iptal edilecektir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!