Son zamanlarda internetten nasıl para kazanırım sorusu oldukça sık gündeme gelmektedir. İnternet üzerinden para kazanmak konusunda en yeni iş fikirleri olarak iki farklı yeni iş alanını sizlerle paylaşacağız. İnternet üzerinden para kazanmak için son zamanlarda en çok tercih edilen işlerin başında e – kitap yazımı ile internet üzerinden oynanan çiftlik oyunları gelmektedir. Bu iki farklı para kazanma sisteminin işleyişini ve mantığını en detaylı şekilde yazımızın içinde bulabilirsiniz.

E – Kitap Yazarak Para Kazanmak

kitap-yaz-para-kazan

Herkes gün içerisinde kendi işine ek olarak farklı işler yapmak ve gelirini daha da arttırmak istemektedir. Bunun için de birçok farklı iş kolu tercih edilebilmektedir. Bu işlerden biri de e – kitap yazmak olmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde insanlar kitap araştırmak veya kitap almak için saatlerce yol gitmek yerine hem bilgisayarlarından hem de e kitap okuyucuları üzerinden istedikleri kitaplara erişim sağlayabilmektedir. Fakat bu kişilerin bu kitaplara erişim sağlayabilmesi için ise aranan kitabın e – kitap formatı şekilde oluşturulmuş olması gerekmektedir.

İster kendiniz isterseniz de daha profesyonel şekilde e – kitap oluşturan firmalar ile anlaşarak e – kitap yazabilirsiniz. E – kitap yazımında öncelikle kitabın tüm içeriğini olduğu gibi bilgisayar formatında yazmanız gerekmektedir. Bu yazım sırasında hiçbir şekilde kelime atlamamalı ve sizden istenen tüm yazım kurallarını eksiksiz şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. E – kitap formatında hazırlanacak olan kitaplarda sayfalar atlanmamalı, kelimeler değiştirilmemeli ve yazarın yazdığı şekli ile tüm cümlelerin yapısı korunmalıdır.

Bu aşamada kitabı değiştirmek, yazarın cümleleri yerin eş anlamlı veya farklı cümle kalıpları kullanmak kitabın okuma zevkini düşürecektir. Her yazarın kendine ait bir üslubu vardır. Bu üslup da ancak yazara aittir ve ne kadar zorlarsanız zorlayın yazar gibi cümle kuramazsınız. Bu yüzden dolayı da e – kitap yazarak para kazanma işlemlerinde yazılacak olan kitabın orijinalliğine ve tüm metin özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

oyun-oyna-para-kazan

Kulağa oldukça hoş gelen ve son derece de fazla kişi tarafından tercih edilen oyun oynayarak para kazanmak sistemi ülkemizde oldukça revaçta olan bir para kazanma sistemi sunmaktadır. Hem oyun oynayarak eğleneceğiniz hem de para kazanacağınız bu oyunlar genellikle çiftlik oyunları olmaktadır. Bu çiftlik oyunları için öncelikle basit bir şekilde üye olmanız ve sonrasında da profilinizi oluşturmanız gerekmektedir.

Çiftliğe üye olduktan ve profilinizi oluşturduktan sonra çiftlik hayvanlarına bakmanız ve bu hayvanların ürünlerini alarak oyun alanında satmanız gerekir. Hem hayvancılık hem de tarım yapacağınız bu çiftliklerde zaman geçirmeniz ve en kaliteli şekilde ürün yetiştirmeniz gerekmektedir. Tabi yetiştirdiğiniz ürünleri de belli oyun paraları karşılığında diğer üyelere satmanız gerekmektedir. Biriken oyun paralarını ise sonradan gerçek paraya çevirir ve hesaplarınıza aktararak oyun oynayıp para kazanmış olursunuz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!