google street view programı Türkiye de çalışacak genç ve dinamik insanlar arıyor, sizde sokak sokak gezerim daha ne olsun he gez hem para kazan, o ne kadar güzel be, dediğinizi duyar gibiyim, ama o kadar da kolay değil (hangi iş kolay ki) sürekli gezip duracaksınız, detayarı aşağıdaki yazıdan öğrenebilirsiniz. internetten para kazanma yollarını sizlerde öğrenin, yorum yaparak bize destek olabilirsiniz, ilanlarınızı da yayılayabiliriz.

Google Street View Nedir?

Google street view programı dünyadaki alanları 3 boyutlu olarak sanal ortama taşımak için kurulmuş bir ekip veya organizasyon diyebiliriz, programa başvuru yaptıktan sonra eğer kabul edilirseniz google size 13 kilo ağırlığında bir sırt çantası vererek şehrinizde gezmenizi isteyecektir. Bu sayede google canlı yayın yapacak ve dünyadaki alanları daha fazla tanımış olacak aynı zamanda bizlerle buluşturmuş olacaktır.

Tam olarak ne yapacaksınız?

Sizin yapmanız gereken google verdiği adreslere gitmek o adreslerin çekimini yapmak. Yani sırtınızda 13 kilo ağırlığında ki çantayla dar sokaklara girip oraların çekimini yapmak olacaktır. günlük 8 saat çalışarak ayda 4000 TL gelir elde etmiş olacaksınız. Zaten yapmanız gereken şeyleri google size söyleyecek. Türkiye de şuan da Çanakkale ve İstanbul da bir kaç yerin çekimi başladı ve bitmek üzere, eğer sizin şehriniz içinde bu çekimlerin yapılmasını istiyor ve para kazanmak istiyorsanız gecikmeden programa başvurup, google da işe gireceksiniz.

İnternetten para kazanma olayına yeni bir adım getiren google bunu gerçek hayatla özdeşleştirmiş durumda.

Programa Burda Başvuru Yapabilirsiniz »
Bu alana reklam verebilirsiniz!