Bize ulastiginiz icin tesekkur ediyoruz. Asagidaki Toluna hakkinda bazi genel bilgileri bulabilirsiniz. Eger daha fazla bilgiye ihtiyaciniz var ise bize ulasmaktan lutfen cekinmeyiniz.

 

Toluna, kendini sizin sesinizi duyurmaya adamış online bir topluluktur! Anketlere katılarak dünyanın önde gelen ürün ve hizmet sağlayıcılarına ne düşündüğünüzü söyleyin ve ödüller kazanın. Düşüncelerinizi Toluna üzerinde oluşturacağınız mini-anketler ve görüş konuları ile ifade edebilirsiniz. Başkaları ne düşündüğünüzü bilsin ve sizinle aynı görüşte olan insanları keşfedin. Toluna üzerinde oluşturmuş olduğunuz bütün mini-anket ve görüş konuları kişisel blog sitenizde ya da İnternet sayfanızda da yer alabilir. Sitemiz tarafından sağlanan her türlü hizmet ücretsiz olup, birçok Toluna etkinliğine katılarak puan kazanabilirsiniz.

 

Puanlar, Toluna üyelerine çeşitli eylemler sonucunda verilen bir tür sanal para birimi niteliğindedir, bu eylemler arasında: anketlere katılım; arkadaşlarını Toluna’ya katılmaya ve kaydını tamamlamaya davet etmek; profil anketlerini doldurmak bulunur. Toluna’ya kayıt olduğunuzda, siteye hoşgeldin hediyesi olarak 500 puan kazanırsınız. Yaklaşık olarak en az 60,000 puan kazandığınızda, puanlarınız karşılığında ödül talebinde bulunabilirsiniz.

toluna-1

Toluna’ya kayıt olmak için tek yapmanız gereken “Kayıt Ol” butonuna tıklamak. Hesabınızı oluştururken sizden bazı temel bilgiler vermeniz istenecektir, bunun yanı sıra anketlerimize katılmanız için sizin hakkınızda biraz daha fazla bilgi edinmemiz gerekebilir. Kayıt olduktan sonra, kaydınızı tamamlamak için size bir onay e-postası gönderilecektir. Toluna’ya kayıt olduğunuzu onaylamak, anketlere katılabilmek için bu e-posta içinde yer alan bağlantıyı tıklamanız gerekiyor.

 

Toluna’ya kayıt olmak tamamen ücretsizdir – herhangi bir şekilde ödeme yapmanız istenmez. Bunun aksine, anketlerimize katılarak, profil anketlerinizi doldurarak ve sponsorlu anketlerimize katılarak ödüle dönüştürülebilecek puanları kazanacak olan sizsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!